09125456950

دریچه گرد

10 / 10
از 1 کاربر

دریچه گرد

دریچه گرد بیشتر به منظور مکش هوا در ساختمان ها استفاده می شود. این محصول در مدل های متنوعی تولید و عرضه می شود. دریچه گرد مشبک، دریچه گرد بلندگویی و دریچه جت نازل از جمله طرح های این کالا هستند. کاربرد این محصول در راه پله ها، سرویس های بهداشتی، حمام ها و در سقف مراکز تفریحی و ورزشی می باشد. دریچه گرد در 90 درصد مواقع برای مکش هوا استفاده می شود، اما در برخی موارد نیز به عنوان دهش هوا از این کالا بهره می گیرند. دریچه گرد سقفی بلندگویی از نوع هایی است که به صورت دمنده ی هوا از آن استفاده می کنند. این مدل با دو متریال آلومینیومی و پلاستیکی تولید می شود. طرح بلندگویی هوا را به چهار طرف پرتاب می کند، به همین دلیل بهترین و مناسب ترین گزینه برای استفاده به عنوان دهش هوا می باشد. یکی از مدل های زیبا و پرکاربردی که به عنوان مکنده ی هوای نا مطلوب در یک مکان استفاده می گردد، دریچه گرد مشبک است. این شکل محصول نیز در دو متریال آلومینیومی و پلاستیکی تولید می شود. یکی دیگر از جاهایی که این کالا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، داخل استخرها است. تولید انواع دریچه گرد به کمک دستگاه های مجهز و پیشرفته صورت می گیرد. زیبایی این محصول را می توانید در عکس های پایین مشاهده کنید.

 

دریچه_گرد 

دریچه گرد مشبک

دریچه گرد مشبک به شکل لانه زنبور است. تفاوت این نوع با دیگر محصولات در نوع هدایت باد می باشد. دریچه گرد مشبک هوا را به صورت مستیم به محیط پرتاب می کند. مشتریان بسته به سلیقه و نیاز خودشان محصول مورد نظر خود را می توانند از صفحه فروشگاهی شرکت تهران دما آرکا خریداری نمایند. در قسمت تماس با ما پل های ارتباطی جهت خرید و مشاوره با کارشناسان این مرکز وجود دارد. در کارخانه های تولیدی دریچه گرد مشبک هم به صورت آلومینیومی و هم در شکل پلاستیکی تولید می شود.

 

دریچه_گرد 

دریچه گرد بلندگویی

دریچه گرد بلندگویی بهترین محصول جهت دهش هوای تازه به هر محیط می باشد. یکی از بهترین و زیباترین مدل های محصولات تهویه ساختمان است. از مهم ترین شاخصه های دریچه گرد بلندگویی پرتاب و هدایت باد به همه جهات می باشد. با نصب این کالا بر روی سقف هوا به همه ی نقاط یک فضا جریان می یابد. این محصول یکی از جدید ترین نوع دریچه کولرهای تولید شده در سال های اخیر می باشد.

 

دریچه_گرد

 

دریچه جت نازل

دریچه جت نازل یکی از محصولات پرکاربرد صنعت تهویه می باشد. از این کالا به منظور انتقال هوا با حجم زیاد استفاده می گردد. در سالن های همایش،نمایش و مکان های صنعتی از محصول دریچه جت نازل بهره می برند. این وسیله قابلیت تغییر جهت به بالا و پایین را دارد. به همین دلیل در فصل سرما و گرما می توان مسیر هدایت باد انواع جت نازل ها را تنظیم نمود.

 

دریچه_گرد

 

دریچه گرد برای مکش هوای راه پله ها

دریچه گرد برای مکش هوای راه پله ها یکی از بهترین گزینه ها برای تخلیه ی هوای این مکان می باشد. بر اساس استانداردهای جدید ساختمان سازی، در راه پله های ساختمان های مسکونی و اداری میبایست فضایی جهت تهویه ی هوا وجود داشته باشد. دریچه گرد نمایی نام دیگر این کالا است که عمل رفت و برگشت هوا را انجام می دهد.

 

دریچه_گرد

 

قیمت دریچه گرد

کارخانه های تولیدی قیمت دریچه گرد را با استفاده از چند نکته بررسی و اعمال می کنند. در ابتدای ساخت، میزان متریال استفاده شده در یک کالا نقش بسیار مهمی در قیمت گذاری آن دارد. همچنین نوع مواد اولیه ی محصول در تنظیم هزینه و مبلغ تمام شده ی آن نیز بسیار تاثیر گذار است. به طور مثال قیمت دریچه گرد آلومینیومی با نوع پلاستیکی آن بخاطر تفاوت جنس آن ها بسیار متفاوت می باشد.

 

دریچه_گرد

 

دریچه گرد پلاستیکی

دریچه گرد پلاستیکی جزء با دوام ترین محصولات تهویه می باشد. این کالا با استفاده از متریال پلاستیک تولید می گردد، به همین خاطر طول عمر آن بسیار زیاد است. دریچه گرد پلاستیکی در دو مدل مشبک و بلندگویی طراحی و عرضه می شود. سبکی این کالا موجب بیشتر استفاده شدن آن در محیط های مسکونی و صنعتی شده است. دریچه گرد پلاستیکی در قطرهای 50،45،40،35،30،25،20،15،10،8 تولید و روانه ی بازارهای مصرفی می گردد.

 

دریچه_گرد

 

دریچه هواکش گرد

دیچه هواکش گرد از کالاهایی می باشد که در ساختمان های بسیار استفاده می شود. در سرویس های بهداشتی جهت انتقال هوای نا مطلوب به پشت بام از این کالا استفاده می کنند. همچنین به منظور ایجاد و انتقال هوای تازه به محیط راه پله ها از دریچه هواکش گرد بهره می برند. یکی از مدل های رایجی که برای اینکار تولید می شود، دریچه گرد مشبک می باشد.

 

دریچه_گرد

 

دریچه گرد کولر

دریچه گرد کولر در بیشتر فضاهای مسکونی و صنعتی امروزی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کالای تهویه به نوعی عملیات مکش هوای نا مطلوب محیط را انجام می دهد. دریچه گرد مشبک،بلندگویی و جت نازل،جت دیفیوزر،اتاق عملی و متحرک(سونایی) همگی در شرکت تهران دما آرکا موجود می باشد. کافرمایان و مشتریان می توانند جهت کسب اطلاعات و دریافت مشاوره درباره ی هر یک از محصولات با شماره تماس های کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایند.

 

دریچه_گرد

 

خرید اینترنتی دریچه هوا

خرید اینترنتی دریچه هوا در 3 سال گذشته بسیار رونق داشته است. به همین خاطر تعداد زیادی از کارخانه های تولید این محصول، اقدام به راه اندازی صفحه های شبکه ی اجتماعی و وبسایت برای مجموعه ی خود نموده اند. هدف از تاسیس چنین بسترهایی افزایش رضایتمندی مردم می باشد. شرکت تهران دما آرکا یکی از تولیدکنندگانی است که بستر خرید اینترنتی دریچه هوا را برای مشتریان از سراسر کشور فراهم کرده است.

 

دریچه_گرد

 

نحوه ی ساخت دریچه گرد کولر 

در این بخش از تهران دما با نحوه ی ساخت دریچه گرد کولر آشنا می شویم. این کالا در کارخانه های تولید محصولات تهویه ی ساختمان تولید می گردد. دریچه گرد با استفاده از نبردهای بزرگ صنعتی ساخته می شود. یکی از ارکان اصلی تولید اصولی و استاندارد این کالا، حضور نیروهای متخصص در زمان تولید می باشد. دریچه گرد کولر در اشکال گوناگونی همچون مشبک و بلندگویی و در دو متریال پلاستیکی و آلومینیومی ساخته می شود.

 دریچه_گرد

 

دریچه هواکش گرد پلاستیکی

دریچه هواکش گرد پلاستیکی در مقایسه با نوع آلومینیومی تفاوت هایی دارد. این سبک کالا معمولا سبک بوده و قیمت پایینتری نسبت به متریال های دیگر دارد. نکته مهمی که در دریچه هواکش گرد پلاستیکی دیده می شود، ضد آب بودن آن می باشد. قیمت مناسب این محصول و همچنین سبکی آن موجب علاقه مندی مشتریان به این کالا گشته است.

 

دریچه_گرد

 

دریچه گرد سقفی تخت 

دریچه گرد سقفی تخت در دو شکل پلاستیکی و آلومینیومی در بازار وجود دارد. برخی از افراد محصولاتی که دارای برجستگی و بیرون زدگی می باشند را می پسند. اما بعضی دیگر یک دست بودن دریچه گرد سقفی تخت را می پسندند. در کارخانه ی تهران دما انواع گوناگونی از دریچه کولرهای گرد سقفی تولید و عرضه می شود.

 

دریچه_گرد

 

دریچه گرد سونایی

از دریچه گرد سونایی به منظور ایجاد تهویه ی مطلوب در سرویس های بهداشتی و حمام ها بهره می برند. همچنین از این مدل در استخرها، سونا، جکوزی محیط های ورزشی و صنعتی استفاده می کنند. وسط دریچه گرد سونایی را جهت تغییر هوادهی می توان تنظیم نمود. شست و شوی این کالا خیلی راحت بوده و پس از قرارگیری در مقال آب و رطوبت هیچگونه صدمه ای نمی بیند.

 

دریچه_گرد

بهترین دریچه گرد کدام مدل است؟

بهترین دریچه گرد کدام مدل است؟ این سوالی است که قطعا در زمان خرید این محصول به ذهن هر فردی خطور می کند.  به طور کلی برترین و بهترین نوع دریچه گرد جنس آلومینیومی آن می باشد. چرا که این متریال بسیار با دوام بوده و به همین دلیل سبب افزایش ماندگاری و طول عمر محصولات می شود. دریچه گرد آلومینیومی به قدری مقاوم است که در بیشتر استخرها و سوناها با رطوبت بسیار بالا نصب می گردد.

 

دریچه_گرد

 

کاربرد اصلی دریچه گرد در کجاست؟

ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که کاربرد اصلی دریچه گرد در کجاست؟ پاسخ شما در این بخش از تهران دما درج شده است. انواع دریچه گرد در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. در راه پله های تجاری و اداری، سرویس های بهداشتی و حمام ها،سونا و استخرها، تالارهای پذیرایی،سالن های نمایشی و سینماها معمولا از این کالا برای هوادهی مناسب بهره می برند. دریچه گردها در دو جنس پلاستیکی و آلومینیومی ساخته می شوند، که دارای مدل های متنوعی هستند. بلندگویی، مشبک، جت نازل و سونایی همگی از طرح های این کالا می باشند.

 

دریچه_گرد

دریچه گرذ گوش در چه مکان هایی استفاده می شود؟ 

 دریچه گرد گوش کولر در مکان های خیلی زیادی کاربرد دارد. به طور کلی در ساختمان های مسکونی از این نوع بیشتر به منظور تخلیه ی هوای نا مطلوب بهره می گیرند. قطع به یقین با ورود به یک ساختمان دریچه گرد گوش را در سرویس های بهداشتی، حمام ها و راه پله ها مشاهده خواهید کرد. اما کاربرد این وسیله در جاهای صنعتی نیز بسیار زیاد می باشد. از دریچه گرد گوش کولر در کارخانه های صنعتی،بیمارستان ها،هتل ها و سوله های ورزشی نیز بهره می برند. این کالا در مدل های بلندگویی، مشبک(لانه زنبوری،جت فن و... تولید می گردد. تولیدکنندگان با استفاده از متریال آلومینیوم و پلاستیک این محصول را می سازند.

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد 

 

 دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

 دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :