09125456950

کانال کولر

10 / 10
از 1 کاربر

کانال کولر

کانال کولر جهت رساندن هوای مطلوب در ساختمان ها اجرا می گردد. کانال کولر با توجه به نوع کاربری ساختمان ها تولید می شود. در کارگاه کانالسازی شرکت تهران دما تمامی محصولات کانال کولر با استفاده از دستگاه های به روز ساخته می شود. کانال کولر در دو نوع کانال کولر چهارگوش و  و کانال کولر گرد تولید و اجرا می شود. کانال کولر چهارگوش کاربردهای خاص خودش را دارد و در بیشتر اوقات جهت کانالکشی مکان های مسکونی از این نوع محصول استفاده می کنند. همچنین جهت طراحی و اجرای کانالکشی در کارگاه های صنعتی و کارخانه جات از کانال کولر گرد بهره می گیرند.

 

کانال کولر چهارگوش

کانال کولر چهارگوش یکی از پر مصرف ترین محصولات در ساختمان ها می باشد. کانال کولر چهارگوش با استفاده از ورق های گوناگون ساخته می شود. با بهره گیری از تکنیک های ساخت کانال چهارگوش می توان محصولات ترکیبی متنوعی را تولید نمود. امروزه در اغلب ساختمان های مسکونی جهت انتقال هوای مطلوب به داخل منازل ا کانالکشی کولر چهارگوش مورد استفاده واقع می شود. با استفاده از این روش کانال سازی ساختمان ها، کانال سازی هتل ها، کانال سازی بیمارستان ها، کانال سازی شرکت ها و... اجرا می شود.

 

 کانال سازی صنعتی چیست؟

کانال سازی صنعتی چیست؟ پاسخ این سوال در این مطلب شرح داده می شود. کانال سازی صنعتی همانطور که از نامش پیداست، ساخت و نصب کانال کولر در مکان های و محیط های صنعتی را کانال سازی صنعتی می گویند. در اغلب موارد کانال کولر صنعتی از کانال های گرد در قطرهای متفاوت استفاده می شود. شرکت تهران دما آرما تمامی خدمات و محصولات کانالکشی صنعتی را با استفاده از بهترین متریال مصرفی و همچنین نیروی ماهر به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :